sobota, 10 listopada 2012

11.kolejka 2012/2013 cz.5

Man City - Tottenham typ : 2 dnb @ 4.45 3/10 Betsafe

Przeczucie odnosnie meczu United bylo dosyc dobre aczkolwiek Diably wydarly zwyciestwo w ostatnich minutach spotkania. Moze to i lepiej bo stawka tylko 1/10 a Diably nie beda mialy wiecznie tyle szczescia co z Sotonem czy wlasnie AV (w obu meczach zwycieskie gole w 88minucie).

Wracajac do meczu to kurs na Citizens absolutnie wziety z kosmosu. W ekipie widac jak na dloni, ze panuje bardzo zla atmosfera. Mancini doluje swoj wlasny sklad mowiac, ze ten jest za slaby na wyjscie z grupy LM. Pilkarze odwdzieczaja mu sie tym samym na boisku i remisuja 2-2 z Ajaxem. Wczesniejsze mecze 1-3 z Ajaxem czy 1-0 ze Swansea nie moga napawac optymizmem. Zespol ewidentnie jest w malej rozsypce, a moze to jest poczatek konca wloskiego managera w Manchesterze ?

Z drugiej strony mamy Spurs, zespol prowadzony przez pseudo-trenerzyne ktory jakims dziwnym trafem nie moze na wyspach potwierdzic, ze jego sukces z Porto nie byl przypadkiem. Koguty wlasciwie nic sie nie zmienily taktycznie po stracie Redknappa i zatrudnieniu AVB. Jedyne co sie zmienilo to nieprzewidywalnosc tego zespolu - wzrosla ona 2-krotnie. Ekipa Kogutow jest niepoukladana na boisku ale to wlasnie stanowi tez jej plus - rywalom jest strasznie ciezko ich rozgryzc. Dlatego wygrali m.in. na OT 3-2 a tydzien temu zaliczyli straszna wpade i 0-1 z Wigan na WHL.

Ten mecz bedzie odpowiedzia na pytanie czy pilkarze i Mancini - a wiec ekipa Citizens - sa w stanie jeszcze ze soba pracowac i walczyc w kolejnych meczach czy rozbrat miedzy nimi jest juz tylko kwestia czasu ? Wg mnie kryzys jest i widac go na dloni, ale wszystko moze ulec zmianie jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki, jesli City by awansowalo z LM, co wcale niemozliwe nie jest...